logo

Sizi Ve Varlıklarınızı Korumak İçin Profesyonel Güvenlik Çözümleri

Günümüzün sürekli değişen güvenlik ortamında, başarılı bir güvenlik programı için tehditleri belirleme ve azaltma yeteneği kritik öneme sahiptir. Subaşı Güvenlik personeli, altyapıyı ve diğer değerli varlıkları ve yatırımları korumak için kalite odaklı, profesyonel hizmetler sunar. Eşsiz müşteri hizmetleri sunarken karmaşık güvenlik programlarını başarılı bir şekilde çalıştırma konusundaki benzersiz yeteneğimizle tanınan hedefimiz, müşteri hedeflerine ulaşan iş sürekliliğini sağlamaktır.

güvenlik personeli

Fiziki Güvenlik

Fiziksel güvenliği artırmak için kullanılan tüm teknolojik sistemler, kullanımları ve bakımları konusunda eğitimli ve güvenlik ihlallerine nasıl uygun şekilde yanıt verileceğini bilen bir güvenlik gücü olmadan işe yaramaz. Güvenlik personeli birçok işlevi yerine getirir: tesislerde devriye gezmek, elektronik erişim kontrolünü yönetmek, alarmlara yanıt vermek ve video görüntülerini izlemek ve analiz etmek.

Güvenlik Danışmanlığı

Güvenlik Danışmanlığı

İşletmelerin her yönünü korumaya yönelik öngörüye sahip olmak, işverenler, çalışanlar, müşteriler, altyapı, tesisler, envanterler ve stoklar dahil olmak üzere değerli varlıkların güvenliğini dikkate alan gelişmiş güvenlik seçeneklerini bilginize sunuyoruz.

Risk Analizi

Risk Analizi

Özelleştirilmiş çözüm kapsamımız, risk danışmanlığı, güvenlik yönetimi, koruyucu hizmetler, kurumsal soruşturmalar, durum tespiti ve müdahale hizmetlerini içerir.

Planlama

Karşı Koyma ve Yangın Planlama

Sabotajlara karşı koyma ve yangın planlarının hazırlanması, oluşabilecek bütün olumsuzluklara karşı önceden kusursuz güvenlik planı ve uygulama stratejisi geliştiriyoruz.

vip koruma

VIP Koruma

Yakın koruma, gözetim, mülk koruma, olay güvenliği, gözetim/karşı gözetim, değerli eşyaların taşınması ve nakli alanlarında hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimiz son derece esnektir; müşteriyi araca aktarma, seyahat, varış noktasına gidiş ve konuma güvenli dönüş gibi müşterin gereksinimlerine göre uyarlanabilir.

Eğitim

Yenileme Eğitimi

Yenileme eğitimleriyle sertifikalı personelimizi geliştiriyoruz. Yenileme Eğitimi Programı >>>

güvenlik kamerası

Elektronik Güvenlik

Kamera,alarm vb. güvenlik uygulamalarını, son teknolojiye uyumlu risk oranını en aza indirecek ekipmanların kurulumu ve takibini yapıyoruz.

Gözlem Merkezi

Gözlem Merkezi

Yüksek seviyede koruma sağlayacak olan kamera sistemleri ve takip merkezi oluşturuyoruz.