logo
güvenlik kamerası

Şirketimiz Hakkında

Tecrübemiz, güvenliğiniz anlamına gelir.

kamera gözetim odası

2019 yılında 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası'na göre Gebze merkezde kurulan firmamız, özel güvenlik sektöründe kısa zamanda hizmet ağını genişleterek Türkiye'nin birçok noktasında adından söz ettirmiştir. Başta Marmara Bölgesi olmak üzere ülkemizin birçok yerinde bulunan, resmi ya da özel kuruluşların ihtiyacı olan tüm özel güvenlik operasonlarını, firmamız bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
Subaşı Güvenlik, kusursuz standartlarını korurken verimli, etkili ve ilkeli çalışmaya özellikle dikkat ederek, müşterilerimizle iletişim hatlarımızın her zaman açık olmasını sağlayarak, en yüksek kalitede profesyonel bir hizmet sunmayı taahhüt eder.
Uzman kadromuz, tam müşteri memnuniyetini sağlamak için her projenin özel ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Daha fazla bilgi veya genel sorularınız için iletişime geçin.

GÜVENLİK TEKLİFİ İSTEYİN...

Güvenlik Personeli

Görevinde uzman ve tecrübeli güvenlik koordinatörlerimizce gece-gündüz sürekli denetlenmektedir.

Eğitim

Devamlı olarak yenileme eğitimleriyle güncel konulara hakim seçkin personel hizmeti sunuyoruz.

Özlük Hakları

Çalıştırılacak personelin tüm Özlük hakları (SGK, Stopaj, Vergi, Kıdem Tazminatı, Yıllık İzin v.s.) eğitimi ve sorumluluğu firmamıza aittir.

Yasal Giderler

Sizlerin bilgisi ve kontrolü açısından yasal giderler ile ilgili dökümanların birer sureti her ay müşterilerimize gönderilmektedir.

Sorumluluk Sigortası

5188 yasa gereği personelimizin tamamına 3. kişilere karşı verilebilecek zararlardan dolayı (tarafımızdan) özel güvenlik mali sorumluluk sigortası yapılmaktadır.

Geliştirmeler

Birlikte çalışabilmemiz halinde işletmenizin sabotajlara karşı koyma planı tarafımızca yapılacak ve periyodik olarak geliştirilecektir.

özel güvenlik personeli