logo

Fiziki Güvenlik

Fiziksel güvenlik, insanların, mülkün ve fiziksel varlıkların zarara veya kayba neden olabilecek olumsuz eylemlerden korunmasıdır. Bir kuruluşun fiziksel güvenlik programının başarısı, genellikle bileşenlerin her birinin ne kadar iyi uygulandığına, iyileştirildiğine ve sürdürüldüğüne bağlıdır. Fiziksel güvenlik önlemlerini en üst düzeye çıkarmanın anahtarı, insanların sitelere, tesislere ve malzemelere erişimini sınırlamak ve kontrol etmektir. Erişim kontrolü, belirli varlıklara yalnızca yetkili personelin erişimi için alınan önlemleri kapsar.

Bina ve Site Güvenliği
Bina ve Site Güvenliği

Herkes kendi evinde güvende hissetmek ister. Güvenlikli bir siteye, apartman kompleksine sahipseniz veya yönetiyorsanız, sakinlerinizin emniyetinin sorumluluğunu üstlenmeye hazırız.

Ofis Binaları Güvenliği
Ofis Binaları Güvenliği

Yılların sektör tecrübesiyle, sizi ve şirketinizi güvende tutmaya kendini adamış, son derece eğitimli profesyonellerden oluşan bir kadroya sahip olan firmamız, çeşitli ofis ve kuruluşlara kurumsal güvenlik hizmetleri sunmaktadır.

AVM Güvenliği
Alışveriş Merkezi Güvenliği

Subaşı Güvenlik personelinin işi sadece hırsızlığı önlemek ve yakalamak değil, aynı zamanda alışveriş merkezinin etrafındaki her bireyin, mağazanın ve varlığın her zaman güvende ve emniyette olmasını sağlamaktır.

Banka Güvenliği
Banka Güvenliği

Güvenli bir ortamda çalışmanın her zaman daha verimli olduğu yaygın bir gözlemdir. Banka güvenlik görevlileri, tüm çalışanlara ve diğer personele bir güvenlik duygusu sağlar. Ayrıca, girişte bir güvenlik görevlisi, suçlular için açık bir uyarı işaretidir.

Spor Müsabakaları Güvenliği
Spor Müsabakaları Güvenliği

Önemli spor etkinlikleri için güvenli bir ortam sağlamak, gelişmiş planlama ve güçlü bir güvenlik varlığı gereklidir. Ayrıca gelişmiş tehdit değerlendirmesi, planlama, büyük kalabalık kontrolü ve acil kriz müdahalesi konularında deneyimli bir ekibe sahibiz.

Etkinlik Güvenliği
Toplantı, Konser, Tören Güvenliği

Özel etkinlikler için personel görevlendiriyoruz ve yüksek güvenlik dönemlerinde mevcut personeli artırıyoruz. Bu etkinlikler halka açık etkinlikler, büyük kongrelerden ve eğlence etkinliklerine kadar tüm orgazasyonları kapsamaktadır.

Hizmet Binaları Güvenliği
Kamu Hizmet Binaları Güvenliği

Kamusal alanların güvenlik ihtiyacı, en iyi şekilde ele alınan ve düzenlenen hassas bir konudur.
Güvenlik personelimiz, güvenlik kameralarını izleme, erişim kontrolü, araç kontrolü, teftiş, ziyaretçi taraması ve devriye konusunda son derece hassas olacak şekilde eğitildiğinden, sektöre tam hizmet ve iyi donanımlı koruma sağlıyoruz.

Tesis Güvenliği
Fabrika ve Sanayi Tesisleri Güvenliği

Önemli makineler ve pahalı ekipmanlar çoğu büyük işletmede 7/24 çalışır, geniş alana sahip bu yerler hırsızlığa ve vandalizme açıktır. Sonuç olarak, bir çok yüksek kaliteli alet ve ekipman çalınmakta ve projeler belirsiz bir süre ertelenmektedir. Bu nedenle diğer güvenlik türleriyle aynı şekilde ele alınmamalıdır.

Eğlence Yerleri
Özel Davet ve Eğlence Yerleri

Subaşı Güvenlik olarak, müşterilerimizin kuruluşlarını, çalışanlarını ve varlıklarını korumak için son derece deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekibe sahibiz. Kuruluşunuzun karşı karşıya olduğu riskleri belirliyor ve bunlara karşı koruma sağlıyoruz. En iyi güvenlik hizmetlerimizi yalnızca günlük operasyonlarda değil, aynı zamanda yüksek riskli çatışma alanlarında da sunuyoruz.

Elektronik Güvenlik Sistemleri

Dijital Kilit Sistemleri

Alarm Merkezi Kurma ve İşletme

Trafik Bariyerleri ve Otopark Sistemleri

Güvenlik Personeli Devriye Takip Sistemi

El ve Kapı Metal Dedektörü

Kapalı Devre TV (CCTV) Sistemleri

Turnikeli Geçiş Sistemleri, X-RAY

Yangın ve Hırsız İhbar ve Alarm Sistemleri