logo

Güvenliğiniz İçin Varız

Subaşı Güvenlik Şirketi, ülkemizdeki kurumlara ve işletmelere hizmet etmek, güvenliğini sağlamak için onlara benzersiz hizmet, sistem ve çözümler sunar.

İletişim

Subaşı Güvenlik, müşterilerinin işlerini güvence altına almak amacıyla esnek ve ölçeklenebilir bir yaklaşım sunmak için güvenlik personeli, teknoloji ve çeşitli profesyonel hizmetleri birleştiren entegre güvenlik hizmetleri sağlar.

Bize Ulaşın
gözetim merkezi
Fiziksel Güvenlik

Güvenlik ve devriye ihtiyaçlarınızı karşılamak için sahada profesyonel güvenlik görevlilerine ihtiyacınız var. İster geçici ister uzun süreli desteğe ihtiyacınız olsun, insanlar, varlıklar, mülkler ve yerler için güvenilir koruma sağlıyoruz.

Devamını Görün
özel güvenlik

Kapsamlı Çözümler

Hedeflerinizi ve zorluklarınızı analiz ederek, size ve sektöre özel çözümler sağlamak için uzmanlarımız birebir danışmanlık hizmeti vermekten mutluluk duyar.

HİZMET ALANLARIMIZ

SUBAŞI GÜVENLİK

Özel Güvenlik Hizmetleri

5188 sayılı Özel Güvenlik yasası'na göre kurulmuş olan firmamız, hem fiziki hem de elektronik güvenlik sistemleri ile işletmelerin, kurum ve kuruluşların, sitelerin güvenliğini sağlamaktadır. Firmamız İç İşleri Bakanlığından Özel Güvenlik Şirketi Kurumu yetki belgesini almıştır.


Kurumsal Hedefimiz

Doğru organizasyon kültürünü yerleştirmeye kararlıyız. Güvenilir, yenilikçi ve çevik olduğumuzu göstermek; sıfır zarara odaklanmak ve bir güvenlik kültürü yaratmak; ve her zaman dürüstlükle hareket etmek.

  •  Güvenlik sektöründe "Kalitede Lider" olabilmek.
  •  Yasal şartlara ve kalite yönetim sistemi şartlarına uygun hizmet vermek.
  •  Hizmet verdiği tüm lokasyonlarda çağdaş profesyonelliğin gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirmek.
  •  Toplumsal faydayı ön planda tutarak hizmet vermek.

Bize Ulaşın

Kuruluşunuz için özel çözümleri görüşmek veya destek almak için bizimle iletişime geçin.

  •   Telefon: 0(262) 641 46 54
  •   Fax: 0(262) 642 76 87
  •   Mail : info@subasiguvenlik.com
  •   İletişim Formu
özel güvenlik personeli